Koupelnová zrcadla jsou efektní a praktická

14.04.2020

Máte pocit, že vaší koupelně schází něco, co by jí dodalo šmrnc, eleganci a zároveň to výrazně nenarušilo váš rodinný rozpočet? Někdy stačí opravdu malá změna - a výsledky budou ohromné. A nemusíte kvůli tomu ani rozkopat celou místnost. Stačí zvolit správná koupelnová zrcadla, která dokážou přímo divy.

Koupelnová zrcadla
Koupelnová zrcadla

Koupelnová zrcadla pro efekt i pořádek

Koupelna bez zrcadla je dost podivná představa. Snad každý ráno potřebuje věnovat aspoň pár minut hygieně a vizáži, a to se bez něj prostě neobejde. Koupelnová zrcadla by měla být proto jedním z hlavních artiklů, které do této obvykle malé, ale důležité místnosti pořizujete. Výběr je mimořádně velký. Strohé komunistické skříňky jsou naštěstí dávno zapomenuty, a díky novým trendům lze vybírat od jednoduchých a striktně účelných zrcadel, až po moderní kousky.

Přidají centimetry i praktické vychytávky

Většina koupelen nemá k dispozici příliš mnoho prostoru. Zejména těm panelákových musí stačit pár metrů čtverečných, ve kterých je nutné schovat vše potřebné. O to důležitější je volit sanitu a vybavení tak, aby působila vzdušně, a člověk se tak cítil příjemně. Právě zde koupelnová zrcadla sehrávají významnou roli, protože prostor koupelny opticky zvětší. Pokud se vyberou a umístí šikovně, "obrousí" i ostré hrany polic či koutů, které dobré atmosféře nesvědčí.

Se světlem i úložným prostorem.

Nejpraktičtější provedení jsou zrcadla s úložným prostorem, který se obvykle skrývá za ním. Vejde se do něj vše potřebné, od hygienických potřeb, až po kosmetické nezbytnosti. Kromě praktických a efektních polic v nabídce najdete i zrcadla, která mají vestavěné osvětlení. Nedílnou součástí mnoha sofistikovaných zrcadel je také menší variabilní kosmetické zrcadlo.

V koupelnovém studiu vám ochotně připraví vizualizaci tak, aby vás nečekalo žádné překvapení.