Koupelnová zrcadla byla v režii mé manželky

08.06.2020

Má manželka si velmi potrpí na detailech, a to ve všech směrech. Aby také ne, když pracuje jako designérka. Já jsem povoláním projektant, tudíž si rozhodně máme co říct. Ovšem když se jednalo o to, jak bude vypadat naše společná koupelna v našem novém hnízdečku lásky, měla manželka jasně navrch a já jsem ji iniciativu rád přenechal. Přece jen v koupelně tráví daleko více času než já, což jí ovšem samozřejmě nevyčítám, jak bych také mohl, když je to žena, která se chce líbit. Z tohoto důvodu byla zcela v její režii také otázka toho, jaká koupelnová zrcadla do koupelny pořídí. Měla jasnou představu. Musí být velká, osvětlená a také moderní. Musím uznat, že se jí výběr zrcadel skutečně povedl, a i já jsem z těchto zrcadel velmi nadšený.

Koupelnová zrcadla
Koupelnová zrcadla

Koupelnová zrcadla sklidila větší úspěch u přátel, nežli má pracovna

Pracovnu, ve které trávím spoustu času především já osobně, jsem si zase naopak chtěl vyzdobit podle svých představ já sám. Mě osobně se styl, do kterého jsem ji zahalil, skutečně velmi líbí, a tak jsem se svou novou pracovnou chtěl také pochlubit svým přátelům, kteří ovšem daleko větší obdiv připsali na konto mé manželky a její moderně zařízené koupelny. Koupelnová zrcadla s osvětlením obdivoval snad téměř každý, a to nemluvím o vaně, kterou si nechala zhotovit na míru. Zpočátku jsem byl trochu zklamaný ovšem poté mi došlo, jak šikovnou manželku doma mám a že si jí musím ještě o to více vážit.

Náš nový dům milujeme

Náš nový dům, který byl naším dlouholetým společným snem, skutečně nadmíru milujeme. Líbí se nám v něm vše, a to od koupelny až po obývací pokoj či ložnici s krásnou lodžií, na které sledujeme každý večer západ slunce, pokud nám to počasí dovolí. Manželka zase stále básní o koupelně a o tom, jak moc praktická jsou její nová koupelnová zrcadla, která pojmou i veškeré její hygienické potřeby a make-upy. Jsem šťastný, když je má žena rovněž šťastná. Nyní nám k našemu naplnění štěstí chybí pouze jedno jediné, a to náš první společný potomek.