Kamerový systém ohlídá Váš majetek

18.10.2019

Chtěli byste si pořídit kvalitní bezpečnostní kamerový systém, ale nevíte, který si vybrat? Poradíme vám s výběrem. Už se nikdy nebudete muset strachovat o svůj majetek, i když třeba pojedete na delší dobu pryč.

Bezpečnostní kamery Hikvision
Bezpečnostní kamery Hikvision

Jaké vybrat kamerové systémy Chomutov

Možná tápete nad tím, zda zvolit analogové kamerové systémy nebo IP systémy. Analogové kamerové systémy Chomutov, jak už napovídá i samotný název, převádějí analogový signál. A protože se jedná o poměrně zastaralou přenosovou formu, dnes se využívají nejčastěji inovované analogové systémy s digitální technologií přenosu po koaxiálním kabelu pro vysoké rozlišení. Výhodou tohoto systému je především nižší pořizovací cena a vyšší citlivost pro záznamy ve ztížených podmínkách.

Montáž kamerových systémů Chomutov

Samotnou montáž kamerových systémů Chomutov vždy nechte jen na odbornících. Kamerové systémy jsou poměrně složité. Vy si však můžete vybrat kamery sami podle svých představ a popřípadě si nechat poradit. Musíte také vědět, kde přesně kamery chcete mít umístěné. To by pro vás měl být první krok. Klidně si můžete nakreslit přibližný půdorys svého domu nebo objektu a naznačit, kde by kamery podle vás měly být. Vždy to závisí od toho, co přesně si přejete ohlídat.

IP bezpečnostní kamery Chomutov

Kromě analogových kamerových systémů můžete zvolit také IP bezpečnostní kamery Chomutov. U IP systémů se pořízený záznam zpracovává přímo v kameře a následně je digitálně přenesen do záznamového zařízení nebo na webové rozhraní. Přenos záznamů je v tomto případě realizován přes běžnou počítačovou síť UTP kabelů. Mezi hlavní výhody pak patří kvalitnější záznam ve vyšším rozlišení, vyšší snímková frekvence a také možnost rozmanitých funkcí - detekce obličeje nebo rozpoznávání zapomenutých zavazadel. Tento systém je zkrátka modernější, a tak daleko chytřejší.

Je jen na vás, který bezpečnostní kamerový systém bude pro vás výhodnější.