K čemu slouží fotopasti

17.07.2020

Fotopast je mechanismus, který má celou řadu možností využití. Lapit se do ní může jak zvíře, tak člověk. Pojďme si společně ukázat to, k čemu je možné fotopasti využít, jak vybrat ty správné a kde je lze zakoupit.

Sledujte zvěř a její pohyb

Chraňte se proti zlodějům a vandalům fotopastí
Chraňte se proti zlodějům a vandalům fotopastí

Fotopasti využívají především myslivci a lesníci, kteří s jejich pomocí monitorují pohyb zvířat. Fotopasti mají i ochránci zvířat, kteří monitorují hlavně ohrožené druhy zvířat a jejich případný návrat do České republiky. S fotopastmi jsme třeba zjistili, že se k nám zase vrací rysové a že se u Doks usadila vlčí rodinka.

Chraňte se proti zlodějům a vandalům

S oblibou využívají fotopasti také majitelé nemovitostí, kteří s nimi chrání svůj majetek. Fotopasti využívají také městští a obecní strážníci, kteří je dávají do míst, kde byl často kraden obecní majetek.

Ideální fotopast a její výběr

Jestliže se ve výběru fotopasti moc nevyznáte, nechejte si radši poradit. Dobře poradit by vám měl umět každý dobrý obchodník. My vám pak doporučujeme například značku UO Vision. To však vůbec neznamená, že se mezi nimi objeví taková fotopast, která bude vyhovovat zamýšlenému účelu. A kde takové fotopasti vlastně vybrat? Doporučit lze např. internetový obchod Foto Málek, který podobný sortiment nabízí. Koupit zde ovšem můžete třeba také kamery do auta od značky CEL-TEC. K nákupu zde vás pak mohou přesvědčit třeba příznivé ceny či výborný servis. Rovněž lze vznést dotaz a to jak obecný, tak i ke konkrétnímu kusu výrobku, a okamžitě se vám dostane odpovědi. Navíc vám odpoví profesionál z oboru, takže to bude odpověď dostatečně fundovaná. Dali jsme vám tedy dost důvodů, proč zavítat právě do tohoto internetového obchodu.