Jaká restaurace s dětským koutkem Praha je nejlepší?

15.07.2020

Při objevování výtečné restaurace s dětským koutkem Praha, která je soustředěna na speciality české kuchyně a rauty, přijeďte do Pivovarského dvora v Chýni u Prahy. Rodiny s ratolestmi jsou zde obslouženy s citem pro specifický mlsný jazýček malých strávníků a s rozmyslem pro zábavné vyžití neposedných rošťáků. Zmíněná restaurace s dětským koutkem Praha myslí i na potřeby klidného stolování rodičů, kteří při jídle můžou pozorovat své děti hrající si v zábavním koutku. Děcka při zábavním programu může navštívit třeba pohádková babička, práce nad hlavu tu mají dovední animátoři, ostřílení animátoři vědí jak na děcka tak, aby se jim restaurace s dětským koutkem Praha neznechutila nudným stolováním, ale přinesla jim rovněž mnoho nezapomenutelné zábavy.

Vyjmenujme si další možnosti, jež skýtá restaurace s dětským koutkem Praha, jsou zde organizována firemní setkání, svatební hostiny, rauty, rodinné sešlosti. Bohaté rauty zahrnují občerstvení, při kterém jsou servírovány božské lahůdky, stejně tak i speciality české kuchyně, připočtěme k nim králičí špíz, výtečný lesácký hovězí steak, případně skvělá pečená vepřová kolena a vepřová žebra. Rovněž jsou připravováni pro příznivce rybích dobrot smažený kapr, candát anebo pstruh. Excelentními pochoutkami, jimiž se pyšní především šéfkuchař, jsou bezkonkurenční krůtí steak s bylinkovým máslem, kuřecí prsa pečená na brusinkách, kuřecí filety na žampionech, plněná kuřecí prsa či vyhlášené pivovarské kuře. Pro veškeré rauty se dá připravit rovněž individuální menu, vše dle přání klientů.

Polední nabídka obsahuje především speciality české kuchyně. Namátkou nahlédněme pod pokličku aktuálního jídelního lístku a objevíme hovězí polévku s játrovými knedlíčky, gulášovku, zeleninovou polévku s bylinným kapáním a vepřový španělský ptáček, prvotřídní řízek a znamenité kuřecí kousky na paprice.