Jak se vyhnout stresu při plánování svatby?

23.02.2019

Plánujete mít svatbu již toto léto, ale ještě jste se nepustili do příprav? To vůbec nevadí, vše se dá bezproblémově stihnout i na poslední chvíli. Svatba představuje zásadní milník ve vztahu dvou partnerů. Mělo by se tak jednat o šťastnou událost, aby se na ni vzpomínalo jen v dobrém. Při plánování vlastní svatby se zbytečně nestresujte do zařizování všech záležitostí zapojte si svou rodinu a své přátele.

Svatba
Svatba

Samotné přípravy svatby vám výrazně usnadní www stránky naplanujsvatbu.cz, kde je přehledný seznam všeho, co je potřeba před svatbou zařídit. Skrze tyto stránky si je možné vybrat vhodný catering a cukrárnu, zajistit hudbu, dopravu, květiny, oznámení a pozvánky či třeba zajímavé atrakce na svatbu, které všechny svatebčany budou bavit. Vaše svatba tedy bude dokonalá, a to bez zbytečného stresu.

Vybírání svatebních šatů, snubních prstenů a jiných nezbytností

Každou ženu nejvíce zajímá, jaké si vybrat svatební šaty. Ať už máte vyhlédnuté jednoduché antické svatební šaty nebo nadýchané šlehačkovité svatební šaty, na stránkách naplanujsvatbu.cz naleznete vhodný salon, ve kterém si svatební šaty vyberete. Jejich výběr však nenechávejte na poslední chvíli, zvláště pokud víte, že máte atypický tvar těla a ne všechny střihy šatů vám padnou. Stejně tak máte-li už konkrétní představu, může být velice obtížné takové svatební šaty najít. Půjčovny šatů i svatební salony dnes poskytují svatební šaty za příjemné ceny i s možností jejich úprav. K šatům si je zde možné zajistit také vhodnou obuv či doplňky.

Na poslední chvíli však rozhodně nenechávejte ani výběr snubních prstýnků, a to nejen proto, že byste si snubní prsteny již nemuseli vybrat, nýbrž i proto, že jsou velice často nutné různé úpravy - zvětšení či zvětšení prstenu, rytiny. Mnoho lidí si rovněž nechává vyrobit snubní prsteny na míru přímo ve šperkařství. Pak trvá i pár měsíců, než snubní prsteny dostanete. Jelikož se snubní prsteny vyrábějí v celé řadě provedení, nákup prstenů se nevyplatí zanedbat. Na stránkách naplanujsvatbu.cz naleznete rovněž seznam šperkařství, kde si lze snubní prsteny nechat vyrobit.