Hotel pro rodiny s dětmi, který má svým hostům, co nabídnout

14.05.2020

V nedávné době jsem se s manželem pídila po příjemném místě, na kterém by se dala v klidu a pohodě "přežít" dovolená s dětmi. Chtěli jsme něco nenáročného v Čechách, kde nebude nouze o zábavu, bude se tam dobře vařit a nebude chybět ani dostatek aktivit nejen pro děti, nýbrž i pro dospělé. Přesně takové místo jsme ve finále nalezli a byl jím hotel pro rodiny s dětmi TOP Benecko, který mě osobně velmi nadchnul a jsem pyšná na to, že toto místo neznám pouze a jen z vyprávění, nýbrž že jsem si ho mohla sama na vlastní kůži vyzkoušet a nelituji.

Hotel pro rodiny s dětmi
Hotel pro rodiny s dětmi

Hotel pro rodiny s dětmi, a to i těmi nejmenšími

Jelikož se nám letos v březnu narodila třetí holčička, bylo pro mě velmi složité nalézt z počátku hotel, který by měl dostatek vybavení i pro takto malé dítě. Myslím tím především postýlku, vaničku, prostor na přebalování a podobně. Hotel pro rodiny s dětmi TOP Benecko, mi ovšem nabídl naprosto vše, po čem jsem jakožto čerstvá maminka, ze všeho nejvíce toužila. Díky tomu jsem si mohla dovolenou užít i já a nemusela jsem se přitom strachovat, jak zabalíme cestovní postýlku pro dceru, která je velmi nepraktická a k tomu všemu do auta naskládáme ještě celkem čtyři další obrovské tašky plné věcí pro ostatní děti. Tímto gestem si mě tak hotel naprosto získal. Myslet v dnešní době i na takto malé děti, je skutečně nadstandard.

Dovolená na čerstvém vzduchu byla dokonalá

Naše dovolená na čerstvém vzduchu, byla skutečně dokonalá. TOP hotel pro rodiny s dětmi velmi kvituji a děkuji všem, kteří se k nám po celou dobu naší návštěvy chovali se vší slušností. Rovněž můj obrovský dík patří paní kuchařce, která nám každý den vařila lahodná jídla nejen z naší kuchyně. Dbala přitom na vyváženou stravu a o polotovarech zde nemohla být vůbec zmínka. Více takovýchto oddaných kuchařek. Mimo jiné jsem si konečně odpočinula i já, touto dobou již trojnásobná maminka, která má po celý rok ohromnou haldu práce nejen s ratolestmi, nýbrž také s domácností. Za mě tedy jednoznačně TOP.