Hlídání dětí v soukromé školce

28.02.2019

Jestliže vám malé dítě drobet odrostlo a vy sama se chystáte na návrat do zaměstnání, můžete dítě umístit do státní, případně soukromé školky Praha. Pokud vám státní školka vůbec nevyhovuje, případně nemají dostatek míst pro děti (z důvodu vašeho trvalého bydliště, protože státní mateřské školky upřednostňují lokální děcka a kapacita MŠ je brzy naplněná), nejlepším způsobem vyřešením problému je volba soukromé školky Praha.

Hlídání dětí
Hlídání dětí

Náležitou výchovu, předškolní výuku a hlídání dětí vám pomůže zabezpečit privátní školka v Praze

Jednou z předních soukromých školek u nás v Čechách je Mateřská škola Pro Family s.r.o., které se zasloužily o síť mateřských škol ve vícero obvodech Prahy. Příznivé ohodnocení z rukou školních inspektorů soukromé školky Praha získaly během kontrol v březnu 2014. A to není určitě jediná příčina, díky čemuž budete přesvědčeni, dát své děcko do soukromé školky Praha. V prakticky umístěných šesti pražských školkách si snadno vyberete právě tu, kterou máte od domova, co by kamenem dohodil.

Co pojímá cena vámi zvolené soukromé školky Praha?

Jestliže svému dítěti vyberete péči soukromé školky Praha, budete muset platit školné, jež bude vycházet při 6 hodinách za den zhruba na 6100 Kč za měsíc. Dítěti se započítají jen absolvované hodiny ve školce, takže když vaše dítě onemocní, za absenci dítěte se naplatí. Tato cena je kompletní a zahrnuje i stravu a veškeré kroužky, kterých se děti zúčastňují.

Mateřská školka v Praze dokáže zajistit hlídání dětí, ale je soustředěna také na další akce, kam se řadí kupříkladu divadlo, tenis, angličtinu, lekce plavání, keramika, případně tancování. Vaše děti tak budou samostatné, ale také zde naplno rozvíjet svůj talent.

Soukromá mateřská škola Pro Family je absolutně jedinečná školka v Praze. Naše soukromé školky Praha svým prostředím patří mezi vyhlášená pracoviště, všechny děti jsou nadšené. Uvedená školka v Praze otevírá v sedm ráno, zavírá v sedm večer, a tak ji rádi využívají i velmi zaměstnaní rodiče.