Fotokoutek vystřelí zábavu do nových výšin

06.05.2020

Na každé správné oslavě by neměla chybět pořádná zábava. A tu vám s jistotou může zařídit dobrá kapela, kouzelník, chytlavé taneční vystoupení nebo třeba klaun. Ale co takhle fotokoutek? Dokáže vykouzlit víc zábavy, než si dovedete představit. Rozhodně by neměl chybět na žádné pořádně akci. Smíchem a příjemnou náladou nabité vzpomínky jsou totiž k nezaplacení.

Fotokoutek
Fotokoutek

Kreativitě se meze nekladou

Ať už se jedná o tematickou, narozeninovou oslavu nebo maturitní ples či každoroční firemní večírek, fotokoutek by rozhodně neměl zůstat mimo hru. S trefnými rekvizitami totiž můžete vytvořit opravdu komické a nezapomenutelné vzpomínky se svými přáteli, rodinou nebo kolegy. Navlečte si na hlavu pirátskou čepici, přilepte si knírek a zamávejte s vtipnou cedulí v ruce - a nebudete litovat. Možná jen ráno, až se probudíte s kocovinou.

Fotokoutek je vítán všude

Nezáleží, na jakou akci se zrovna chystáte, či ji dokonce plánujete. Fotokoutek jednoznačně pozvedne a oživí každou sešlost. Třeba svatbu. Co si místo dlouhého chození kolem stolu a zdravení se s každým hostem stoupnout před kameru a zapózovat s rodinnými příbuznými a vtipným kloboučkem či hláškou na tabulce? Nebo honosný ples vaší společnosti. Odhodíte na jeden večer všechny podnikové starosti a kolegou z vedlejšího oddělení si uděláte vtipnou, dobovou fotografii.

Výběr tématu je na vás

Kýžený tematický efekt dodává fotokoutku pozadí. Můžete zvolit klasiku jako je černá, bílá a šedá, či se ponořit do bláznivějšího světa zeleného plátna. Že nevíte, co to je? Je to vlastně takové chytré počítačové kouzlo, které vás díky pár stiskům přenese třeba do vesmírné stanice, na vyprahlou poušť nebo do láskyplné a světlem zalité Paříže.

Technologie vás sice zatím dokáže přenést na Eiffelovou věž jen obrazně, ale za tu legraci a vzpomínku to rozhodně stojí.