Firemní poradna rozlouskne i ty největší problémy

19.06.2020

Potkal vaše podnikání problém, který nedokážete rozklíčovat? Nebo máte pocit, že nejste schopní nahlížet na svou firmu objektivně? Pokud vás tyto pochybnosti pronásledují, obraťte se na odborníky, kteří díky zkušenostem mohou nezávislým pohledem zhodnotit prosperitu vaší firmy, případně i navrhnout řešení.

Firemní poradna
Firemní poradna

Firemní slepota může přinést problémy

Nenechte se ukonejšit vlastní spokojeností a přesvědčením, že vše funguje, jak má. Někdy to tak není, ani když jsou čísla v dané chvíli v pořádku. Někdy není od věci nechat pod pokličku nahlédnout externího odborníka, který dokáže posoudit, zda jsou všechny procesy nastaveny správně nebo se jen "vezou" na dobré vlně, která ovšem zanedlouho dopadne na své dno. Člověk nezatížený běžným fungováním a pracovními stereotypy takový pohled nabídne.

Konzultace i audit

Firemní poradna je služba, kterou firmy využívají čím dál víc. Progresivní manažeři si uvědomují, že každodenní rutina zkresluje objektivní pohled na chod podniku a všech jeho procesů. To může dlouhodobě přinést rizika, jež můžou být pro budoucnost firmy velmi nebezpečná. Kromě konzultací se na externí firmy obracejí také pro auditorské služby. Interní audit poskytne systematický metodický přístup k hodnocení a zlepšování řízení rizik. Optimalizuje řídící a kontrolní procesy v rámci celého podniku a řídí se přitom etickým kodexem.

Zakládáte firmu a nevíte jak na to?

V takovém případě se opět můžete svěřit do rukou odborníků, kteří vám kromě standardních základní věcí poradí i s dílčími nutnostmi, jež jsou při startu potřebné nebo vhodné. Poradí vám s právní formou, komunikací s úřady, účetnictvím, ale také s firemní identitou. Pokud bude potřeba, zajistí také výběrové řízení na klíčové pozice ve vaší nové firmě a také zajistí prvotní propagaci a pomůžou k získání prvních zakázek.

Firemní poradna funguje přesně v takovém rozsahu, v jakém konkrétní podnik potřebuje.