Feromony pro muže - rozjeďte to v ložnici!

16.04.2020

Váš sexuální život skomírá, na pravý význam slova vášeň si jen matně vzpomínáte a vzájemná přitažlivost se stala spíš nucenou předehrou? Nemusíte to vzdávat. Existuje mnoho způsobů, jak do ložnice opět dostat patřičný náboj. A ne, nejedná se o výměnu partnera.

Feromony pro muže
Feromony pro muže

Hračky, masáže, prádlo...

Existují stovky nejrůznějších sexuálních pomůcek, které pozvednou sexuální život z nudy a přinesou zcela nové zážitky, a to i se stálým partnerem, kterého máme prozkoumaného z každé strany stokrát. Počínaje nápaditým a erotickým spodním prádlem, přes lehké oleje navozující tu správnou atmosféru, afrodiziaka, feromony až po nepřeberné množství sexuálních hraček, které jsou určeny jak pro muže, tak pro ženy.

Vzájemná touha je o čichu

Je všeobecně známo, že přitažlivost mezi živočichy funguje hlavně po čichu. Stejně tak je to u lidí. Aby nás opačné pohlaví oslovilo a začali jsme se o něj zajímat víc, musí nám prostě vonět. Při dlouhodobém soužití sice neztrácíme svou vůni, ovšem záplava každodenních povinností, pracovních i rodinných, jednoduše odhodí naše touhy bokem. Je důležité mít na paměti, že pro stabilní fungování partnerského vztahu je potřeba udržet při životě navzdory všemu i kvalitní sex.

Ženy občas pod tlakem povinností ztrácejí o sex zájem a podléhají únavě. Pokud toužíte po tom, aby se vaše partnerka opět stala dračicí a měla chuť zařádit si jako za mlada, vyzkoušejte feromony pro muže. Tato jedinečná, ale prověřená metoda vám navrátí atraktivitu, a je zaručeným způsobem, jak probudit v partnerce skryté vášně.

Nestyďte se, experimentujte

Poté, co z vás feromony opět udělají objekt sexuální touhy vaší polovičky, přiložte také ruku k dílu. Dárkem v podobě hezkého sexy prádla nic nezkazíte, spíš naopak. A když už budete u restartu svého sexuálního života, nebojte se pozvat do postele i nějakou tu erotickou hračku.

Na dobrý sex není nikdy pozdě. I po letech může být skvělý a vášnivý. Jen je pro to potřeba něco málo udělat.