Elektroskútry i elektrokoloběžky

28.03.2019

Charakteristické znaky, které mají elektrokola, elektrokoloběžky i elektroskútry, jsou nenahraditelné. Šetří čas, peníze a zejména energii v hustém městském provozu. Spolehlivé elektroskútry a elektrokola se vyznačují zejména jednoduchou údržbou, snadno se ovládají a jsou určené všem věkovým kategoriím. Neopomenutelnými klady elektrických přepravních prostředků je krátká nabíjecí doba s dlouhou dojezdovou dobou, výkonný motor a hlavně pohodlí. Na elektrických dopravních prostředcích se dopravíte až do vzdálenosti osmdesát kilometrů.

Elektrokoloběžka
Elektrokoloběžka

Vybraná elektrokola je lépe vzít do městského provozu, jiná do terénu, další jsou vhodná do kopců nebo na delší vzdálenosti. Podstatný je rovněž ekologicky šetrný provoz. Rychlost, beznákladovost a spolehlivost jsou důležitými atributy elektrokol. V krátkém časovém horizontu se vám investované peníze vrátí. Čím dál populárnějšími se pak stávají elektrokola skládací. Jejich největším pozitivem je jednoduchá skladovatelnost doma nebo během přepravy klasickým dopravním prostředkem. Elektrokolo skládací lze rychle složit, po případě vložit do přepravního vaku. Jejich využití spočívá spíše v městském provozu, uplatnění nenajdete v přírodním terénu či na nezpevněné komunikaci

Čím dál oblíbenější jsou také elektrokoloběžky, které jsou určené jak do města, tak do terénu. Provoz elektrokoloběžek CITY je schválen pro provoz na pozemních komunikacích bez nutnosti mít řidičský průkaz. Tyto elektrokoloběžky jsou především nízkonákladové, při nabíjení baterie představuje spotřeba energie asi osm korun na sto km. Jestliže máte rádi sport, pořízení elektrokoloběžkypro vás bude zábavným a aktivním vyžitím.