Elektronická docházka: Data přehledně na jednom místě

18.08.2022

Elektronická docházka vám může usnadnit každodenní práci. Docházkový systém poskytuje data o počtu dětí, přičemž také hlídá porušení pravidel. Aplikace navíc nabízí i další praktické funkce.

Aplikace pro školky

MáŠkolka je komplexní aplikace pro školky, která vám usnadní administrativu. Pro elektronickou docházku můžete využívat čipové karty, přístupové přívěsky, či samolepky. Systém je spolehlivý a uživatelsky velmi jednoduchý. Zvládne automatický výpočet školného a stravného podle plánu docházky a podle reality. Podklady pro platbu pak doručí rodičům rovnou do jejich profilu. Vám tak odpadne hned několik starostí.

Správa mateřské školy

Správa mateřské školy může být náročná, proto vám aplikace pomůže i s dalšími věcmi. Umožňuje exporty dat pro MŠMT - matrika, informace o zdravotních potřebách dítěte, pokladna a další. Vše pro vás zařídí přesně tak, jak potřebujete. Bez starostí s výkaznictvím. Plánování docházky dětí a online omlouvání navíc nabízí přesná data pro výstupy pro kuchyni, hospodářku i vedení školky. Elektronická docházka je pouze jedním z prvků systému.

Informační systém pro mateřské školy

Informační systém pro mateřské školy je snadno ovladatelný a nevyžaduje speciální školení. Již během pár dní ho tak lze uvést do plného provozu. Vše zvládnete online, případně můžete využít osobní prezentaci. Obchodní reprezentanti vám vše předvedou a zodpoví všechny dotazy. Systém vám usnadní administrativu, umožňuje také rychlou a efektivní komunikaci s rodiči. Spojuje totiž všechny komunikační kanály na jedno místo.

Aplikace nabízí výhody pro mateřskou školu, ovšem online prostředí je oblíbené i mezi rodiči. Poskytuje potřebné informace na jediném místě. Vyzkoušejte i vy jednotlivé funkce, které vám usnadní administrativu.