Dětská rostoucí židle: K psacímu stolu či do jídelny

16.08.2021

Dětská rostoucí židle je skvělou volbou, jelikož ji můžete dítěti přizpůsobovat podle toho, jak roste. Získáte tak jediný kus nábytku, který přitom zůstane pohodlný a bezpečný po mnoho let pro různě veliké děti.

Rozmanitá nabídka

Dětská rostoucí židle je nabízena v různých provedeních. Vybírat tak můžete z lehce odlišných konstrukcí, spousty barevných provedení, takže snadno najdete kousek, který bude ladit s vaším interiérem. Kromě toho navíc můžete využít možnosti gravírování jména či obrázku na opěrku této židle. Dítě si ji tak opravdu zamiluje.

Flexibilní židle

Rostoucí židle se vyznačuje mimořádnou stabilitou a velkou nosností. Díky tomu tak není problém usadit na ní nejmenší děti, které zvládají samostatně sedět, či třeba i dospělého. Sedák a podnožku totiž můžete nastavit do libovolné výšky a hloubky tak, abyste je zcela přizpůsobili pro dítě. Praktická konstrukce s postranními drážkami umožňuje měnit rozměry během pouhé chvilky. Vybírejte z různě tvarovaných sedáků a opěrek. Vždy je zajištěn ergonomický sed v ideální výšce u stolu. Židle tak poskytne zdravé a pohodlné sezení, ať už při jezení či třeba dělání domácích úkolů.

Další doplňky

K rostoucí židli můžete pořídit také další doplňky. Kromě různých barev a možnosti gravírování lze dokoupit jídelní či hrací pultíky. Pro pohodlí se pak hodí molitanové podsedáky a opěrky, díky kterým bude sezení ještě pohodlnější. Pro menší děti jistě oceníte tříbodové bezpečnostní popruhy, jež zabrání případnému pádu a zajistí bezpečnost dítěte.

Rostoucí židle je velmi praktická a ocení ji jak nejmenší členové rodiny, tak i ti dospělí. Díky široké nabídce můžete vybírat z rozmanitých barevných kombinací, přidat gravírování a další, takže získáte jedinečný kousek, který rozzáří váš domov.