Designový nábytek na míru jen pro vás

20.07.2020

Společnost Nábytek Lupínková se zabývá prodejem českého designového nábytku již od roku 1995. Za své působení se firma stala značkou spojenou s kvalitou, cenovou dostupností a jedinečností. Nábytek Lupínková prodává mimo jiné sedací soupravy, křesla, pohovky, kancelářský a sektorový nábytek, obývací sektorové stěny, ložnice, jídelní soupravy i konferenční stolky. Specialitou je nábytek na míru, který splňuje požadavky zákazníků.

Designový nábytek
Designový nábytek


Designový nábytek na míru představuje všechny kusy nábytku do bytu, na které si jen vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? S postelemi lehce sladíte si ložnicový nábytek tak, abyste si po namáhavém dni dobře odpočali a pořádně se vyspali. Stoly a židle jsou zejména z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.


K dostání jsou u nás sedací soupravy na míru od společnosti PF Nábytek. Zájemce o originální české sedací soupravy na míru si z nabídky zvolí kousky, jež můžete kombinovat a přizpůsobovat dle svých představ. Sedací soupravy jsou potahovány jak textiliemi, tak luxusnější hovězinou. Navíc výběrem skutečně kvalitního nábytku máte jistotu, že vydrží až dvacet let.


Výběr postele nebo válendy závisí pouze na nárocích každého zákazníka, který má na výběr spoustu rozmanitých materiálů a designů. Známí čeští nábytkáři se věnují výrobě nábytku, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Například PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze variabilně potáhnout kůží, nebo látkou. Nábytek do ložnice od společnosti BMB může být z lamina, masivu i dýhy. Firma Dřevotvar zhotovuje postele z dýhy, Gazel vyrábí ze smrkového dřeva a firma Maws se pyšní celočalouněnými postelemi.