Clarkia tinktura tří bylin opět naplnila můj život

24.07.2020

Ač jsem se po celý život snažila žít zdravě, přibývající léta skutečně zastavit nelze, a tak i mě s dalšími roky navíc, začala trápit hned celá řada zdravotních problémů, které mé stály nejen spoustu síly, nýbrž také energie a chuti do života. Po nekonečných pobytech v nemocnicích, kde jsem strávila zhruba šest dlouhých měsíců, jsem byla opět doma a čekala na mě má oblíbená Clarkia tinktura tří bylin, kterou mi na uvítanou poslala má dobrá kamarádka a také sousedka. Nemohu si tuto tinkturu vynachválit, neboť jí vděčím za znovunalezení chuti do života.

Clarkia tinktura tří bylin
Clarkia tinktura tří bylin

Clarkia má skutečně široký záběr působnosti

Clarkia, má oblíbená tinktura tří bylin, mě zbavila zejména velmi nežádoucích mykóz, se kterými jsem se vrátila z nemocnice. Kromě jiného s ní bojuji s různými parazity, na které rovněž působí blahodárně. Není se tedy rozhodně čemu divit, když tuto tinkturu, jejíž hlavním složením je ořešák černý zelené oplodí, používala již generace lidí v Indii, Rusku a také v Evropě. Tinkturu jsem tak musela samozřejmě i doporučit mé dceři, která je mnohdy skoupá na slovo a nenechá si říct, že pracovní shon a stres v dlouhodobém měřítku, nejsou dobrými kamarády s pevným zdravím.

Hydrogen Water Bottle si pořídila má dcera a o Vánocích ho darovala i mě

Hydrogen Water Bottle, malý, tichý a nenáročný společník, pro mě tedy v tuto chvíli již také nenahraditelný člen rodiny, byl z počátku investicí mé dcery, která si přece jen dala říct a sama uznala, že její životní styl nemůže z dlouhodobého hlediska mít dobrý vliv na její zdraví. A právě z tohoto důvodu si pořídila Hydrogen Water Bottle , malý přístroj, který dokáže velké věci a sice upravuje pitnou vodu a tím pádem napomáhá k lepšímu zdravotnímu stavu a také eliminuje veškeré toxiny v těle. Tímto dárkem k Vánocům, mě dohnala k slzám. Za tohoto pomocníka jsem jí totiž nesmírně vděčná. Cítím se s ním doma zase o něco lépe.