Čištění filtrů pevných částic – pro filtr v dokonalém stavu

15.05.2022

Díky moderní technologii lze regenerovat filtr pevných částic, aby byl ve stavu nového kusu. Stačí se obrátit na odborníky, kteří se už o vše postarají. Filtr přitom můžete nechat doručit samostatně, či dorazit s celým autem a nechat filtr demontovat.

Čištění DPF filtrů

Odborníci jsou schopni provést čištění DPF filtrů bez mechanického narušení obalu DPF - svařování či řezání. Samozřejmostí při každém čištění je vystavení protokolu o propustnosti filtru před i po čištění. Využít můžete čištění různých filtrů, ať už jde o automobil, autobus, kamion či třeba průmyslový stroj. Mimo jiné se můžete spolehnout na záruku po dobu dvou let, či případně na 100 000 kilometrů.

Čištění filtrů pevných částic

Čištění filtrů pevných částic často probíhá na počkání. Partnerský servis se postará o demontáž a následnou montáž vyčištěného filtru. Případně můžete odeslat pouze filtr do servisu, nebo ho nechat vyzvednout pracovníkem. Odpadne vám tak řada starostí, přičemž se můžete spolehnout, že dostanete zpět čistý filtr ve skvělém stavu. Využívána je moderní metoda čištění s účinností kolem 98-100 % hodnoty nového filtru.

Čištění DPF

Stroje na čištění DPF se s dobou velmi vyvíjí a využívají moderní technologie. Pro čištění je využívána velmi účinná a spolehlivá metoda - hydrodynamické čištění. Jde o nejrozšířenější metodu, která je s oblibou využívána. Při čištění je využita hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Kapalinu pak do pohybu uvádí vnější tlak, který musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru.

Díky moderním zařízením pro čištění filtrů pevných částic už si nemusíte dělat starosti s funkčností filtru. Stačí ho svěřit do rukou odborníků, kteří se o váš filtr v krátké době postarají.