Čalouněné postele a další nábytek na míru

28.03.2019

Společnost Nábytek Lupínková prodává kvalitní český designový nábytek již od r. 1995. Za léta praxe byla firma vytvarována ve značku spojenou s kvalitou, originalitou a cenovou dostupností. Nábytek Lupínková nabízí sedací soupravy, pohovky, křesla, kancelářský a sektorový nábytek, obývací sektorové stěny, ložnice, konferenční stolky a jídelní soupravy. Doménou je nábytek na míru, který vyhovuje nárokům klientů.

Čalouněné postele
Čalouněné postele

Český nábytek na míru 

Český nábytek na míru od společnosti Nábytek Lupínková představuje všechny kousky nábytku, na které si jenom vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Ložnicový nábytek je s postelemi možné zkombinovat tak, aby byl váš spánek vydatný a dostatečně jste si odpočali. Stoly a židle jsou zpravidla z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Nabízíme sedací soupravy na míru od nábytkářské firmy PF Nábytek. Zájemce o nejkvalitnější české sedací soupravy na míru si může vybrat ty, jež lze libovolně kombinovat a přizpůsobovat. Sedací soupravy jsou potaženy jak kvalitními textiliemi, tak luxusnější hovězinou. Výběr skutečně kvalitního nábytku vám navíc zaručí to, že vydrží až 20 let.

Výběr postele nebo třeba válendy je jen na klientovi, jenž si může vybrat z rozličných materiálů a designů. Výhradně čeští výrobci zvučných jmen se soustředí na výrobu nábytku, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Kupříkladu PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design se dají libovolně potáhnout kůží, či látkou. Ložnicový nábytek od firmy BMB může být z lamina, dýhy i masivu. Společnost Dřevotvar zhotovuje postele z dýhy, pro firmu Maws jsou typické celočalouněné postele a Gazel používá smrkové dřevo.