Bazar stavebních strojů: Vyberte si prověřený použití stavební stroj

10.01.2022

Bazar stavebních strojů je skvělou možností, jak získat výhodnou nabídku pro nákup stavební techniky. V nabídce najdete stavební stroje, mechanizaci a mnoho dalšího. Kromě toho můžete také inzerovat vlastní použité stavební stroje.

Nabízené služby

Bazar stavebních strojů nabízí řadu služeb, nejen samotný prodej použitých stavebních strojů. Najít tak můžete použité stavební stroje v komisním prodeji, přičemž je nabízen také individuální dovoz. Kromě toho bazar nabízí zprostředkování koupě nebo prodeje. Přitom můžete peníze za své použité stavební stroje získat ihned, případně využít možnost protiúčtu za nový. Nemusíte pouze nakupovat, bazar totiž umožňuje také zapůjčení stavebních strojů.

Nabídka bazaru

V nabídce bazaru samozřejmě najdete použité stavební stroje, ty jsou vždy prověřené a spolehlivé. Zakoupit si můžete také mechanizaci, či případně zánovní či použité náhradní díly, lopaty, paletizační vidle, pneumatiky a mnoho dalšího. Vybrat si můžete například použité rypadlonakladače HYDREMA, univerzální dokončovací stroje UDS, vibrační techniku NTC a mnoho dalšího strojně stavebního vybavení.

Prodej strojů

Jestliže si vyberete určitý stroj, samozřejmostí je předvedení v bazaru, přičemž si ho můžete také sami vyzkoušet. Pokud o něj máte zájem, bazar je schopný zajistit financování prostřednictvím leasingových partnerů. Ti vám rádi vyjdou vstříc. Po zakoupení použitého stavebního stroje lze využít možnosti dopravy na vámi vybrané místo. Bazar nemusíte využít pouze k nákupu, provádí totiž i výkup stavebních strojů a mechanizace. Peníze přitom dostanete ihned a odvoz probíhá na náklady bazaru.

Bazar mechanizace a stavebních strojů nabízí komplexní služby, které pokrývají prodej i nákup použitých strojů a dalšího vybavení. Jedná se tak o praktické řešení, pokud nechcete nakupovat nové vybavení.