Bachovy kapky pro psy zatočili s tvrdohlavostí našeho pejska

09.11.2021

Bachovy kapky pro psy dokonale zatočili s tvrdohlavostí Danteho, který byl tak umanutý, že svou tvrdohlavostí dokázal pokazit nejeden rodinný výlet či dovolenou. Když se mu prostě nikam nechtělo či nechtěl opustit jemu dobře známé místo, prostě s ním nikdo nehnul. To samé začal Dante předvádět také na psích výstavách, kam jsem s ním začala jezdit z toho důvodu, abych ho mohla uchovnit a tím pádem mít papírová štěňátka pro svůj chov. Na výstavách ovšem vždy předváděl takové kousky, že jsem ztratila naději na jakékoliv uchovnění a následný chov zlatých retrívrů. Až v momentě, kdy jsem narazila na Bachovy kapky pro psy, začal můj cíl s Dantem zase dostávat jasnější obrysy.

Bachovy kapky pro psy jsou doslova kouzelné

Bachovy kapky pro psy jsou doslova kouzelným elixírem, který by měl mít po ruce každý majitel pejska. Danteho problém totiž nebyla pouze tvrdohlavost, ale také nesmírná žárlivost a úzkosti vyvolané nepředvídatelnými situacemi. Štěkat a vřískat začal vždy, když jsem si pohladila jiného pejska či jsem dokonce někomu jiného pejska držela na vodítku. Mnohdy byl až agresivní, když k podobné situaci došlo. Snažila jsem se tak těmto situacím vyhýbat, avšak na psích výstavách to šlo pouze velmi stěží. To samé platilo u nepředvídatelných situací, se kterými se Dante vůbec nedokázal sám vypořádat. Oslavy Silvestra či nečekané troubení vlaku ho dokázalo pěkně rozhodit a znejistit. S jeho problémy ovšem hravě zatočili právě Bachovy kapky, které aplikuji v případě nutnosti a které jsou pro nás jedinou záchranou.

Dante je jako vyměněný

Chvíli poté, co jsem začala pravidelně Dantemu podávat Bachovy kapky pro psy byl Dante doslova jako vyměněný. Dokonce jsem si mohla občas pohladit i jiného psa bez toho, aniž by došlo k obrovskému hysterickému záchvatu ze strany Danteho. Výstavy se tak pro mě staly opět radostí, a dokonce se můžeme pyšnit i prvním titulem z národní výstavy v Brně. Jsem na Danteho pyšná a jsem ráda, že existují takové prostředky, jako právě Bachovy kapky, které v životě páníčka a psa nastolí harmonii a klid.