Bachova květová terapie mi ukázala tu správnou cestu

20.04.2020

Necelé dva roky jsem prožívala velmi těžké období, kdy jsem zápasila se zákeřnou chorobou, které jsem v posledních měsících snad již konečně dala své definitivní sbohem. Terapie, kterou jsem ovšem prošla a různá vyšetření, která byla nezbytná včetně dlouhých hospitalizací, mě ovšem dohnala až na samé dno. Respektive jsem již neměla sílu na nic. Na práci, na domácnost, na své ještě stále malé děti a také na své přátele. Vytratila se mi ze života chuť a jakákoliv touha. Až Bachova květová terapie mi ukázala, že život skutečně stojí za to žít a to naplno. Načerpala jsem díky ní novou energii a díky tomu jsem se opět postavila na nohy. Dalo by se s nadsázkou říci, že mi tato terapie ukázala tu správnou cestu.

Bach Krizová esence RESCUE REMEDY
Bach Krizová esence RESCUE REMEDY

Bachova květová terapie vyléčila mou psychickou i fyzickou stránku

Pokud je v nepořádku lidská psychika, dříve nebo později se dostaví problémy i s tělesnou schránkou. Přesně tak to také bylo u mě. Předtím, než mě Bachova květová terapie svedla na tu správnou cestu, jsem se cítila přetíženě a strádala jsem nejen po té psychické stránce, nýbrž také po té fyzické. Po terapii, která dle mého názoru pomohla i mému psovi, který se po mém vzoru stal velmi unaveným a nevrlým, jsme se oba dva cítili jako znovuzrození. Mimo jiné je celá Bachova květová terapie bez vedlejších účinků a velmi jemně působí nejen na lidské emoce nýbrž také fyzickou únavu.

Alternativní způsob, jak načerpat novou energii

Bachova květová terapie se řadí mezi alternativní léčbu. Respektive způsob uzdravování se, který má ovšem trvalé účinky. Bachova květová terapie vesměs obsahuje 38 základních esencí, které jsou vyrobeny dle původní receptury. Jedná se buď o metodu vaření či o metodu sluneční. 39 esenci tvoří takzvaná Krizová esence Rescue Remedy, která slouží zejména ke zklidnění v situacích, kdy nás čeká náročný den, potažmo nějaká zkouška, pohovor či návštěva lékaře. Tuto esenci jsem doporučila mému synovi, kterého čekala maturita a musím uznat, že výsledek se skutečně dostavil.