AZA účetnictví, Praha

27.10.2018

Pro pomoc s účetnictvím a daněmi se směle obraťte na firmu AZA účetnictví: vedení účetnictví Praha a daňová evidence Praha. AZA účetnictví je pomocníkem pro daňové přiznání Praha, vylepšování daní, daňová poradenství, přetvoření účetnictví ve shodě s aktuálními legislativními normami a úpravami v daňové oblasti. Díky stoprocentnímu zpracování podvojného účetnictví a sestavování účetních uzávěrek se AZA účetnictví se může pyšnit skvělými daňovými poradci. Znalí pracovníci AZA účetnictví neustále spolupracují s auditory a daňovými poradci, kooperují s různými úřady v administrativní činnosti.

Zpracování účetnictví
Zpracování účetnictví

AZA: daňová evidence Praha obsahuje vedení účetnictví, zpracování veškeré daňové firemní evidence, zpracování mezd, DPH, personalistiku, spočítá daň a silniční daň. AZA: daňová evidence Praha a Středočeský kraj pojímá vedení evidence majetku, přehled evidence skladu, skladovou ekonomiku, fakturaci cestovních náhrad a služebních cest, popřípadě úpravu účetnictví a interních směrnic.

AZA: daňové přiznání Praha vám vypracuje daňová přiznání k dani z příjmu fyzických a právnických osob, provede daňové přiznání k silniční dani, náležitě spočítá daň z převodu nemovitosti. Práce AZA účetnictví obsahuje zastupování na finančním úřadu při kontrolách a interních šetřeních. Firma AZA - daňová evidence Praha - zahrnuje kompletní správu mezd a personalistiku, zpracování a výpočet měsíčních mezd, administrativní spravování mzdových listů a evidenčních listů důchodového pojištění a jiné spřízněné úkony.

Odborná daňová evidence Praha a Středočeský kraj, zhotovená společností AZA účetnictví, obsahuje absolutní správu a vedení daňového evidování, zpracování a vedení deníku příjmů a výdajů, ale i správu pokladní knihy. AZA - daňová evidence Praha - je orientována rovněž na řízení evidence dlouhodobých majetků, ale také na administrativní práce spojené s vedením skladu a správou hospodaření skladu.