3D animace jako skvělý reklamní nástroj

29.03.2020

Technologické hračky hýbou světem, a je to dobře. Díky nim dokážou firmy simulovat prakticky cokoliv. Reálné i nereálné. 3D animace slouží jak v praktickém světě pro realizaci zakázek, tak ve světě virtuálním, který má spíš oslovit fantazii než vytáhnout peníze. V obou případech to znamená využití těch nejmodernějších technologii, které jsou na trhu dostupné.

3D animace
3D animace

Špičková technologie nabízí víc než jen pohled

3D animace jsou jedním z nástrojů prezentace, po kterých firmy sahají čím dál víc. Dobře si totiž uvědomují, že ono otřepané, ovšem pravdivé - jednou vidět je lepší než stokrát slyšet - může v tomhle případě znamenat mnohem vyšší zisky. Pro své klienty proto firmy napříč nejrůznějšími odvětvími připravují místo strohých kótovaných náčrtů a technických výkresů reálnou podobu výsledného díla.

Hračky za tisíce pro profesionály

Vše firmám nabízejícím tyto služby umožňuje Matterport 3D kamera, díky které jsou schopné svým klientům nabídnout mnohem větší komfort a možnosti než klasická virtuální prohlídka. Naskenovaný prostor dokáže zobrazit z jakéhokoliv úhlu pozorovatele, a neomezuje se jen na několik klíčových bodů. Výsledný prostor je dokonce možné zobrazit prostřednictvím virtuální reality a na 3D brýlích.

Komu se vyplatí investovat?

Při tvorbě virtuálních prohlídek má každý možnost rozhodnout se, zda mu bude postačovat běžný způsob zpracování, nebo vsadí na větší zážitek s 3D animací. Je určený zejména těm, kteří se chtějí odlišit od konkurence, nabídnou kromě vizuálního zážitku i kus emocí. Proto je tento nástroj mimořádně oblíbený u realitních kanceláří, které se bez kvalitních snímků zcela určitě neobejdou. Díky 3D technologii ovšem mohou svým klientům nově nabídnout mnohem víc.

Pokud se rozhodnete, že by vašemu podniku postačovala klasická nenáročná virtuální prohlídka, můžete počítat s cenou kolem pěti tisíc korun. Suma se šplhá nahoru úměrně s velikostí prostor a náročností zpracovávaného objektu. Tvorbu 3D virtuální prohlídky nabízíme v Praze a okolí.